Про нас 

Університетський центр кар'єри

Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Дізнатись більше
Детальніше
Наша команда


Наша робота

Ще у 2010 році був створений «Студентський центр зайнятості». Починаючи з вересня 2013 року він був реорганізований в «Університетський центр карʼєри». В Центрі працюють профспілкові активісти. Вони займаються пошуком роботи, організацією «Ярмарків вакансій», семінарів та тренінгів на корисні теми для студентів, які шукають постійне місце роботи чи тимчасовий підзаробіток. З вересня 2015 року до травня 2016 року до нас звернулось майже 500 студентів.

Відповідно до заявлених вимог щодо можливого місця роботи – близько 150 студентів отримали пропозицію щодо працевлаштування. У результаті співбесіди та практичних випробувань залишилось працювати на постійній та тимчасовій роботі 74 студенти.

З 2015 року Центр реалізовує проект «Мистецтво бути успішним». Мета проекту – навчити та змотивувати студентів правильно розподіляти свій час, боротися із труднощами, та досягати своєї мети. Все це звучить із вуст відомих та успішних чернівчан які на прикладі своєї кар’єрної мотивують студентів. У рамках цього проекту були проведені зустрічі із Дмитром Левченком – керівником проекту «Geometria» в м. Чернівці (24 листопада 2015 р.); Андрієм Брязкалом – директором готелю «Буковина» (8 грудня 2015 р.); Іваном Гешком –чемпіоном Європи та світу із бігу на 1500 м. (14 березня 2016 р.).

Ще одним проектом «Університетського центру кар’єри» є «Моя кар’єра». Мета проекту – показати студентам що навчатися і водночас працювати є реально. В даному проекті брали участь компанії та підприємства міста Чернівці та області. Презентуючи свою організацію перед студентами вони окреслюють перспективи кар’єрного росту у їх компанії. В рамках даного проекту 10 листопада 2015 року була організована зустріч із представником компанії WestGroupService.

20 квітня 2016 року у Мармуровій залі університету відбувся «4-й Ярмарок вакансій». Цьогоріч на ньому було представлено 62 фірм та підприємства краю. Захід відвідало близько 1000 студентів. Згідно з інформацією, наданою учасниками Ярмарку – 103 студенти працевлаштовані. На заході були присутні декілька телеканалів та журналістів місцевих газет, що дало можливість широко висвітлити цей захід в Чернівецькій області. Всі ці заходи спрямовані на формування у студентів нових знань та навичок у сфері працевлаштування.