Ярмарок вакансій 2018 р. 

Університетський центр кар'єри

Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Дізнатись більше
Детальніше
Наша команда

Ярмарок вакансій 2018 р.

Ярмарок вакансій - це спеціалізований захід, де студенти-випускники та підприємці мають можливість зустрітися один з одним. Даний захід дарує чудову можливість презентувати свою компанію, бренд, підприємство і найцінніше знайти молодих, креативних та ініціативних працівників.

Роботодавцеві надається можливість представити компанію, наявні вакансії, програми стажувань або програми набору. Даний захід презентує бренд роботодавця і рекламує його діяльність. Студенти/випускники отримують змогу надати своє резюме та записатися на співбесіду.

Дата проведення заходу – 3 травня 2018 року з 11.00 до 16.00 години, у Центральному корпусі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, що знаходиться за адресою вул. Коцюбинського, 2, Мармурова зала. Цільовою аудиторією стануть студенти та випускники університету. Організовує даний захід «Університетський центр кар'єри», що працює при профспілковій організації студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.


Ми забезпечуємо учасників Ярмарку:

Перед початком Ярмарку о 10.30 у Блакитній залі запланована прес-конференція учасників, адміністрації університету, органів місцевого самоврядування та організаторів заходу.